NUTFIX SPC ДЛЯ СІДЛА Код ve-19410

 • 1.117грн

NutFix™, новинка 2017 року, представлена компанією ABUS, —  це надійна система захисту коліс та сидіння велосипеда.

 

Особлива технологія не дозволяє зняти замок, поки велосипед не знаходиться в горизонтальному положенні. Тож закріпивши його вертикально велозамком до міцного об’єкту і додатково використавши замок для комплектуючих NutFix™,  ви не залишите крадію жодних шансів поцупити ваші колеса та сідло. Завдяки тому, що ковпачок вільно прокручується, його неможливо відкрутити плоскогубцями чи подібним інструментом. Також в конструкції NutFix продуманий захист від відкривання магнітом – під дією магніту внутрішні елементи болта-секретки переходять у замкнуте положення. 

NutFix™ SPC   заміняє хомут підсідельної труби та, подібно до осей, замикається гравітаційним механізмом. Встановлюється звичайним ріжковим ключем на 8 мм.

NutFix™ SPC виготовлений у Німеччині із високоякісних матеріалів. Для внутрішньої частини болта-секретки використана спеціально загартована сталь з довговічним антикорозійним покриттям. Зовнішній захисний ковпачок виготовлений із анодованого алюмінію, який забезпечує не тільки надійний захист, але й дбає про стильний вигляд вашого велосипеда протягом багатьох років.

З шести доступних кольорів захисного ковпачка, ви можете підібрати той, що найкраще пасуватиме до вашого велосипеда. 

 • Описание
  Комплектація
  Хомут 1
  Болт 1
  Габарити
  Вага, г 31 г
  Ширина болта 22 мм
  Висота болта 22,6 мм
  Внутрішня ширина дужки, мм 28.6/30/31.8/34.9
 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход