ABUS BORDO 6000 SH Код ve-19419

 • 2.704грн

10 років тому фірма ABUS винайшла принципово новий аксесуар безпеки: сегментний велозамок. З тих пір він стабільно користується шаленою популярністю, адже поєднує надійність бугельного U-подібного замка та зручність ланцюга. ABUS і до сьогодні пропонує найкращі сегментні замки на ринку.

Модель Bordo 6000 відповідає 10-му рівню надійності з 15-ти за шкалою ABUS. Вона складається з шести пластин товщиною в 5 мм виготовлених із загартованої сталі. Пластини поєднані між собою за допомогою рухомих шарнірів, спеціально захищених від сверління. Щоби вберегти велосипед від подряпин, пластини вкриті мультикомпонентним полімерним покриттям.

Корпус замка також зроблений з загартованої сталі та має антикорозійне покриття. З 2017 року виробник випускає оновлений варіант моделі  Bordo 6000; відтепер вона устаткована супернадійним циліндром ABUS Plus, що має надзвичайно високий рівень захисту проти інтелектуальних атак. У комплекті із замком ви отримаєте два ключі, один з яких має LED-підсвітку, а також картку з унікальним номером замка. За цим номером ви зможете за потреби замовити у виробника додатковий ключ.  Крім того, оновлена модель Bordo 6000 підтримує опцію «різні замки, один ключ», яка дозволить вам «синхронізувати» велозамок із іншими аксесуарами, яким доступна ця опція.

Сегментний велозамок Bordo 6000 наявний у трьох розмірах: 75, 90 та 120 см. Проте, незалежно від довжини, він складається у компактний прямокутник; його дуже зручно транспортувати, особливо за допомогою спеціально сконструйованого кріплення ABUS Bracket SH 6000 Bordo.

Цьогорічний варіант кріплення вигідно відрізняється від свого прототипу покращеною ергономічністю: воно легко оперується однією рукою (адже замок зручно вставляється спереду) та автоматично закривається. Нове кріплення можна зафіксувати на рамі велосипеда трьома різними способами. Без використання будь-яких спеціальних інструментів, його можна закріпити за допомогою стяжки (наявної у комплекті), або за допомогою липучки (якщо ви оберете кріплення з такою опцією). Крім того, аксесуар легко та надійно монтується на місце фляготримача.

Завдяки такому різноманіттю способів фіксації, кріплення ABUS Bracket  SH 6100 Bordo підійде як для міських велосипедів (постійний монтаж), так і для МТВ (швидкий монтаж на липучках). До того ж, новий аксесуар чудово пасує до велосипедів із малими рамами.

  MADE IN GERMANY

  • Описание
   Загальні
   Рівень захисту для велозамків (макс. "15") 10
   Матеріал Сталь
   Рекомендовано для електробайків Ні
   Застосовані технології
   Гартування сталі Так
   Антикорозійне покриття Так
   Комплектація
   Кріплення на раму Так
   Ключ, шт 2
   Циліндр замка
   Система "один ключ" Доступна
   Тип циліндра ABUS Plus
   Захист отвору циліндра Немає
   Підсвітка ключа Ні
   Замикання без ключа Ні
   Сумісність із системою YourPlus Так
   Сигналізація
   Інтелектуальна 3D-сигналізація 100 дБ Ні
   Габарити
   Вага, г 1100
   Довжина, см 90
   Товщина ланки (без покриття), мм 5
   Гарантія
   Гарантійний термін 2 роки
   Зроблено в Німеччині Так
   Сертифікація Sold Secure (Великобританія) Silver
   Сертифікація Varefakta (Данія) Так
   Протестовано заморожувальним спреєм Так
   Додатково
   Полегшена конструкція Ні
   Лімітована серія Ні
   Подарункове упакування Ні
  • Отзывы покупателей
   Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
   Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход