ABUS 9808 STEEL-O-CHAIN Код za-19319

 • 2.864грн
 • Описание

  Компактний та надійний замок-ланцюг. Якщо ви шукаєте спосіб захистити свій транспорт від злодіїв, зверніть увагу на модель ABUS Steel-O-Chain 9808. Цей замок рекомендований для об’єктів із середнім ризиком викрадення, тобто для велосипедів середньої цінової категорії чи бюджетних скутерів. За шкалою ABUS Security Level модель отримала високий 11-й рівень безпеки з 15-ти.

  Усі основні елементи моделі ABUS Steel-O-Chain 9808 виготовлені зі спеціально загартованої сталі.

  8-мм ланцюг має у перетині чотиригранну форму, завдяки чому його набагато складніше перепиляти чи перекусити болторізом у порівнянні з ланками традиційної круглої форми.

  Для того, щоб ланцюг не подряпав фарбу на вашому велосипеді чи скутері, розробники захистили його фірмовим міцним чохлом.

  Циліндр інтегрованого замка має спеціальний захист від висвердлювання та використання заморожувального спрею.

  Замок закривається автоматично, без застосування ключа – фактично, з ним можна впоратись однією рукою. У комплекті із замком ви отримаєте два ключі.

  Ланцюг ABUS Steel-O-Chain 9808 наявний у трьох варіантах – 85 ,110  та 140 см. В залежності від довжини, його вага варіюється від 1832 до 2815 г. Для зручного транспортування замка виробник рекомендує використовувати сумки ABUS. Крім того, ланцюг можна перевозити просто зафіксованим на підсідельному штирі.

  При виборі аксесуара майте на увазі: чим довший ланцюг, тим простіше вам буде надійно замикати байк до нерухомого об’єкта.

  Гарантія виробника – 2 роки.

  Made in Germany

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход