ABUS 8210 IVEN Код za-19322

 • 2.000грн
 • Описание

  Протиугонний ланцюг, доповнений надійним замком – це дуже популярна комбінація для іммобілізації транспортного засобу. Злодії не зможуть просто взяти та повантажити в мікроавтобус зафіксований таким чином велосипед або скутер: довгий гнучкий ланцюг надає великий вибір об’єктів, до яких можна прив’язати байк, а якісний замок гарантує надійне замикання.

  Якщо ви – власник топової моделі велосипеда, або мотоцикла чи скутера середньої цінової категорії, вам підійде замок ABUS 8210 Iven, призначений для захисту об’єктів із середнім ризиком викрадення. За шкалою ABUS Security Level ця модель отримала 10-й рівень захисту із 20-ти можливих.

  Ланцюг виготовлений зі спеціально загартованої сталі; його 8-мм ланки мають квадратний перетин, що забезпечує кращий захист від пиляння чи перекушування у порівнянні зі звичайним ланцюгом круглої форми. Щоб зберегти фарбу байка від подряпин, розробники помістили ланцюг у захисний чохол з цупкого поліестеру.

  Замок інтегрований із ланцюгом, ним дуже зручно оперувати: завдяки ергономічній конструкції, вам фактично доведеться фіксувати лише один кінець ланцюга. Корпус замка та його механізм зроблені зі спеціально загартованої сталі; циліндр відкривається реверсивним ключем – два такі ключі ви отримаєте у комплекті. В цілому можна сказати, що модель добре протистоїть як інтелектуальним, так і силовим атакам – в тому числі і використанню заморожувального спрею.

  Модель ABUS 8210 Iven наявна у двох варіантах: 85 та 110 см, та важить відповідно, 1934 або 2497 г. Оскільки ланцюг компактно складається, його зручно перевозити під сидінням мотоцикла – для цього ви можете використати сумку ABUS ST1010. Якщо ж ви плануєте транспортувати замок на велосипеді, тоді вам стануть в нагоді сумки ABUS ST2200 або ABUS ST2250 (підходять лише для довжини 85 см). Пам’ятайте, що за технікою безпеки байк слід фіксувати так, аби ланцюг не лежав на землі.

  Гарантія виробника – 2 роки.

  Made in Germany

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход