ABUS 70/45 EXPEDITION Код za-19312

 • 1.007грн
 • Описание

  Коли йдеться про безпеку вашого двоколісного друга, чудовим вибором буде використання комбінації ланцюг + замок. Зафіксований таким чином велосипед чи скутер не вдасться просто підняти та повезти на вантажівці, адже довжина та гнучкість ланцюга надає багато варіантів кріплення до різноманітних нерухомих об’єктів, а якісний навісний замок гарантує додаткову надійність усієї системи.

  Модель ABUS 70/45 Expedition підійде для велосипедів та скутерів початкової цінової категорії. За шкалою ABUS Security Level, ця модель має 6-й рівень надійності з 20-ти, а отже, виробник рекомендує її для охорони об’єктів із низьким ризиком викрадення.

  Ланцюг ABUS 70/45 Expedition виготовлений зі спеціально загартованої сталі товщиною 6 мм. В перетині ланцюг має чотиригранну форму – це гарантує кращий захист від пиляння чи перекушування у порівнянні зі звичайним ланцюгом круглої форми. Для того, щоби ланцюг не подряпав фарбу на мотоциклі, розробники покрили його захисним чохлом з міцного нейлону.

  Ланцюг закривається герметичним навісним замком, виготовленим з латуні та вкритим протиударним полімерним покриттям. Дренажні насічки на корпусі захищають замок від води та бруду. 8-мм дужка замка з високоякісної загартованої сталі надійно закріплена з обох боків, що убезпечує замок від застосування грубої сили. Усі внутрішні елементи зроблені з антикорозійних матеріалів. Штифтовий циліндр замка має парацентричний паз, що надає захист від маніпуляцій із відмичками. В цілому замок добре протистоїть як інтелектуальним, так і силовим атакам, в тому числі – дії заморожувального спрею; він чудово підійде для зовнішнього використання у будь-яких погодних умовах.

  Замок дуже зручний у використанні, адже його можна закрити без ключа, простим натиском дужки. У комплекті до замка ви отримаєте два ключі.

  Ланцюг достпний у трьох варіантах довжини (65, 85 та 110 см) та важить, відповідно, від 720 до 1090 г. Для зручного транспортування аксесуару виробник рекомендує сумки ABUS ST 2012ST 2200 та ST 2250. І пам’ятайте: чим довший ланцюг, тим простіше вам буде надійно примкнути ваш байк до нерухомого об’єкта!

  Гарантія виробника – 2 роки.

  Made in Germany

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход