ABUS 540 GRANIT X-PLUS Код ve-19403

 • 2.788грн

Флагманська модель U-подібних велозамків ABUS 540 Granit X-Plus якнайкраще підійде для захисту велосипедів топової цінової категорії. За шкалою ABUS Security Level, вона має 15-й (найвищий) рівень захисту з 15-ти.

Велозамок відрізняється неперевершеною міцністю: усі його елементи виготовлені зі спеціальної сталі з багатоступеневим загартуванням. Ця технологія забезпечує особливу твердість матеріалу ззовні та еластичність всередині, завдяки чому замок надзвичайно добре протистоїть силовим атакам.

13-мм дужка моделі ABUS 540 Granit X-Plus має параболічну форму; завдяки цьому замок практично неможливо зламати шляхом «розтягування», адже будь-який предмет всередині такої дужки матиме дві точки дотику, що зменшує навантаження на кожну окрему точку. Випробування в лабораторії ABUS показали, що замок на розтягування витримує зусилля 7,5 тон. Крім того, дужка має квадратний перетин – це недозволить прокрутити її у корпусі замка у тому випадку, якщо зловмисникам якимось дивом вдасться перепиляти її.

В моделі використана патентована система замикання ABUS PowerCell, яка максимально надійно блокує дужку замка з обох боків. Таким чином, при спробі розтягування чи злому, прикладене зусилля розподілятиметься на увесь корпус замка.

Замок ABUS 540 Granit X-Plus демонструє не гірший рівень захисту і проти інтелектуальних атак – завдяки циліндру ABUS X-Plus, який підтримує 1,2 мільйони комбінацій. У комплекті з велозамком ви отримаєте два ключі (один із яких має інтегровану LED-підсвітку – для зручності використання у темряві), а також картку з індивідуальним номером замка. За цим номером ви зможете, за потреби, замовити у виробника додатковий ключ. Крім того, система ABUS X-Plus підтримує опцію «різні замки, один ключ» – тобто замок можна «синхронізувати» з іншими аксесуарами безпеки, що мають таку ж систему.

Замок ABUS 540 Granit X-Plus відрізняється надзвичайно високими антикорозійними властивостями, а його отвір додатково захищений від попадання води та бруду. Завдяки цьому, модель чудово пристосована для зовнішнього використання у будь-яку погоду.

Модель наявна у двох розмірах: з дужкою довжиною 23 та 30 см; це дозволить вам вибрати найбільш зручний варіант саме для вашого випадку. Вага замка, відповідно, становитиме 1580 або 1770 г. Для перевезення цього замка виробник рекомендує використовувати спеціальні кріплення на раму: USH540 або KLICKfix EaZyKF.

Гарантія виробника – 2 роки.

Made in Germany

 • Описание
  Загальні
  Рівень захисту для велозамків (макс. "15") 15
  Рекомендовано для електробайків Ні
  Застосовані технології
  Гартування сталі Так
  Антикорозійне покриття Так
  Технологія GRANIT Так
  Технологія PowerCell Так
  Комплектація
  Кріплення на раму На вибір
  Ключ, шт 2
  Циліндр замка
  Двостороннє замикання Так
  Система "один ключ" Доступна
  Тип циліндра ABUS XPlus
  Захист отвору циліндра Автоматичний
  Підсвітка ключа Так
  Замикання без ключа Ні
  Сумісність із системою YourPlus Так
  Захист від висвердлювання Так
  Дозамовлення дублікатів Так
  Габарити
  Вага, г 1450/1656
  Профіль дужки Квадратний
  Форма дужки Параболічна
  Сертифікація SBSC/SSF (Швеція) Так
  Товщина дужки (без покриття), мм 13
  Внутрішня ширина дужки, мм 108
  Внутрішня висота дужки, мм 230/300
  Гарантія
  Гарантійний термін 2 роки
  Зроблено в Німеччині Так
  Сертифікація ART (Нідерланди) Так
  Сертифікація FG (Норвегія) Так
  Сертифікація Sold Secure (Великобританія) Gold
  Сертифікація Vahinko... (Фінляндія) Так
  Сертифікація Varefakta (Данія) Так
  Протестовано заморожувальним спреєм Так
  Додатково
  Трос для захисту коліс Ні
  Полегшена конструкція Ні
 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход