ABUS 1025 GRANIT STEEL-O-FLEX X-PLUS Код ve-19396

 • 3.056грн

Якщо ви  власник велосипеда або скутера початкової цінової категорії, вам ідеально підійде  ABUS 1025, розроблений спеціально для захисту транспортних засобів із середнім ризиком викрадення.

За шкалою надійності ABUS він має 11-й рівень безпеки з 15-ти. 

Трос ABUS 1025 Granit Steel-O-Flex X-Plus виготовлений зі спеціально загартованої сталі товщиною 27 мм.

Для того, щоб трос не подряпав фарбу на велосипеді, розробники покрили його захисним чохлом з цупкої синтетичної тканини.

Корпус та механізм вбудованого замка також вироблені з загартованої сталі. Замок надійно фіксує трос завдяки циліндру ABUS X Plus, який має складний механізм для забезпечення максимального рівня захисту проти інтелектуальних атак.

Отвір замка має спеціальний захист від попадання бруду та води.

У комплекті із ланцюгом ви отримаєте два ключі, один з яких має LED-підсвітку, а також картку з унікальним номером замка. За цим номером ви зможете за потреби замовити у виробника додатковий ключ. Крім того, і сам трос ABUS 1025 можна замовити до існуючого ключа (система "один ключ"). Якщо ви вже користуєтеся системою ABUS X Plus, виробник індивідуально для вас виготовить новий замок, який підійде до вашого ключа. Таким чином, вам не треба буде тягати за собою велику зв’язку ключів, адже система ABUS Plus дозволяє «синхронізацію» аксесуарів безпеки.

Трос наявний у двох варіантах довжини – 100 та 120 см,   Пам’ятайте: чим довший трос, тим простіше вам буде надійно замкнути ваш мотоцикл чи велосипед до нерухомого об’єкта!

Гарантія виробника – 2 роки.

 • Описание

  Рівень захисту 15 із 15
  Комплектація
  Ключ, шт 2 шт., один – із підсвіткою
  Номерна картка ключа Так
  Циліндр замка
  Тип циліндра ABUS X-Plus
  Номерна картка Так
 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход