ABUS 1010 CITY CHAIN Код ve-19361

 • 3.576грн
 • Описание

  Кожен, хто пересувається містом на двох колесах рано чи пізно стикається із питанням: як убезпечити свій транспорт від злодіїв? Якщо ви – власник мотоцикла або скутера початкової цінової категорії, вам ідеально підійде ланцюг ABUS CityChain 1010, розроблений спеціально для захисту транспортних засобів із середнім ризиком викрадення. За шкалою надійності ABUS він має 12-й рівень безпеки з 20-ти. Крім того, аксесуар отримав сертифікат SBSC – знак відповідності найвищим стандартам надійності та якості від провідної тестової лабораторії, розташованої у Швеції.

  Ланцюг ABUS CityChain 1010 виготовлений зі спеціально загартованої сталі товщиною 9 мм. В перетині ланцюг має шестигранну форму – це гарантує кращий захист від пиляння чи перекушування у порівнянні з квадратним чи звичайним круглим ланцюгом. Для того, щоб ланцюг не подряпав фарбу на мотоциклі, розробники покрили його захисним чохлом з цупкої синтетичної тканини.

  Корпус та механізм вбудованого замка також вироблені з загартованої сталі. Замок надійно фіксує ланцюг завдяки циліндру ABUS Plus, який має складний механізм для забезпечення максимального рівня захисту проти інтелектуальних атак. Конструкція циліндру підтримує 250 000 варіантів ключа. Отвір замка має спеціальний захист від попадання бруду та води.

  У комплекті із ланцюгом ви отримаєте два ключі, один з яких має LED-підсвітку, а також картку з унікальним номером замка. За цим номером ви зможете за потреби замовити у виробника додатковий ключ. Крім того, і сам ланцюг ABUS CityChain 1010 можна замовити до існуючого ключа (система "один ключ"). Якщо ви вже користуєтеся системою ABUS Plus, виробник індивідуально для вас виготовить новий замок, який підійде до вашого ключа. Таким чином, вам не треба буде тягати за собою велику зв’язку ключів, адже система ABUS Plus дозволяє «синхронізацію» аксесуарів безпеки.

  Ланцюг наявний у трьох варіантах довжини – 110, 140 та 170 см, – і важить, відповідно, від 2400 до 3380 г. Для зручного транспортування аксесуара виробник рекомендує сумку ABUS ST1010 (підходить лише для довжини 110 та 140 см). І пам’ятайте: чим довший ланцюг, тим простіше вам буде надійно замкнути ваш мотоцикл чи велосипед до нерухомого об’єкта!

  Гарантія виробника – 2 роки.

  Made in Germany

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход